Бібліотечні медіауроки

Бібліотечні медіауроки: експертами схвалено

4 червня - передостанній "методичний четвер" у шкільних бібліотекарів Херсона перед тривалою перервою на літні канікули. Тому саме на сьогодні було призначено захист-презентацію створених протягом навчального року бібліотечних медіауроків для 4-х та 5-х класів.
Експерти відзначили зростання професійної майстерності, покращання ІКТ-навичок та потужний творчий потенціал, задіяний у цьогорічних розробках наших колег - бібліотекарів загальноосвітніх навчальних закладів міста.
 Завдання перед ними стояло непросте - теми слід було розробляти нові й непрості для адаптації на вік наших школяриків: інформаційний пошук, правила інтернет-безпеки та нетикету, ситема розстановки фонду у відкритому доступі бібліотек та навички критичного аналізу інформації, здобутої з різних джерел...

Впоралися з ним групи авторів-розробників здебільшого на "відмінно", запропонувавши і оригінальні ігрові та інтерактивні формати для оволодіння новими знаннями та навичками, і доречні медійні компоненти - створені самостійно або віднайдені в тому ж Інтернеті. 

Комментариев нет:

Отправить комментарий